Nátěry fasád po celé ČR

Tel.: 800 888 802

House Pro

Novinky

Nátěr panelového domu ve Strážnici se zárukou 12 let

30.3.2020

První nátěr fasády v nové sezoně roku 2020 a hned s naší novinkou. Záruka proti objevení organického a atmosférického znečištění po dobu až 12 let. 


STÁLE PRACUJEME!

26.3.2020

Vážení zákazníci, 

všechny naše pobočky jsou otevřené, stejně tak jsou všechny naše služby bez omezení.

Klademe velký důraz na ochranu zdraví a dbáme na současná nařízení vlády.

I nadále nás zastihnete na běžných telefonních číslech a e-mailech. 

Pro více informací nás neváhejte kdykoli kontaktovat. 
Srdečně Vás zdraví 
tým HousePro 

Dalších 1 800 m2 nátěru fasády v Českých Budějovicích

10.10.2019

Další krásný dům o výměře 1 800 m2 mají v Českých Budějovicích. Náš profesionální tým se postaral o realizaci vyčištění a nátěru fasády za pouhých 6 dní! Nátěr fasády byl proveden za pomocí nejnovější technologie ThermoSan NQG od firmy Caparol. Díky tomuto systémovému řešení je poskytnuta záruka 12let proti řasám a plísním!! Pro zpracování cenové nabídky kontaktujte náš tým techniků :)


Mytí fasády panelového domu v Praze Modřanech

23.8.2019

Mytí fasády panelového domu v Praze jsme zvládli opět na jedničku. Pokud Vás trápí znečištěná fasáda - ať už se jedná o řasy, plísně, případně jiné nečistoty, neváhejte a zavolejte na naši bezplatnou linku! Zcela zdarma se můžete poradit s naším odborným technikem, který Vám vysvětlí vše potřebné! Tým HousePro.

Pozvánka na největší veletrh ve střední Evropě!

1.2.2019

Srdečně Vás zveme na veletrh PVA EXPO PRAHA Letňany, který se koná ve všedních dnech 7.-9.2. 2019.Těšíme se na setkání a zodpovězení Vašich dotazů. 

Tým Housepro :) 

Zahájená sezóna 2018

5.4.2018

Mytí fasády s prevencí proti plísním a hydrofobní ochrana na fasádě v Praze 11, Jižní Město. Zahájili jsme sezónu 2018! Tým HousePro :-)


Sezóna 2018 je tady!

27.3.2018

Tým HousePro připravuje novou sezónu! 

Pokud potřebujete:

- mytí  fasády panelového nebo rodinného domu

- nátěr fasády panelového nebo rodinného domu

- příp. čištění nebo nátěr Vaší střechy

neváhejte nás kontaktovat! Tým HousePro je připraven Váš dům zbavit jakékoliv nečistoty! :-)

Čištění fasády Ambasády Peru v Praze

31.8.2017

Čištění fasády Ambasády Peru v Praze - srpen 2017. Velice nás těší realizovat jakékoliv zakázky, ať už se jedná o čištění fasád panelových, rodinných domů nebo i průmyslových objektů nebo historických budov. Tým HousePro si poradí s každou nečistotou :-)


Mytí fasády bytového domu Plzeň

29.8.2017

Plzeň - naše oblíbené město, ve kterém jsme realizovali již několik významných zakázek. Za 4 dny jsme zvládli 1900 m2, a to olepení oken, mytí fasády, penetraci fasády, drobné opravy a dva nástřiky fasádní barvy. Tým HousePro :-)


Čištění fasády panelového domu Brno

21.8.2017

Čištění fasády panelového domu Brno - srpen 2017.


Čištění fasády panelového domu Český Těšín

15.8.2017

Čištění fasády panelového domu Český Těšín

Věřili byste, že i takto znečištěnou fasádu lze zachránit? ANO, je to možné. Na této zakázce z Českého Těšína se můžete přesvědčit o naší precizní práci. Tým HousePro :-)


Čištění fasád komerčních nemovitostí

2.8.2017

Část našich zakázek tvoří také čištění fasád komerčních budov, čištění fasád průmyslových hal, čištění fasád historických budov, případně i jiných staveb. Vzhledem k našemu technickému zázemí, dlouholetým zkušenostem a vlastnímu know how jsme schopni realizovat v podstatě zakázky jakéhokoliv rozsahu, a to v poměrně krátkém časovém intervalu. Zavolejte si o cenovou nabídku zdarma! Tým HousePro.

Nejen zateplená fasáda si zaslouží Vaši péči!

20.7.2017

Čištění fasád je důležité pro jakýkoliv povrch Vašeho domu! Ať už je se jedná o zateplenou fasádu nebo třeba historickou, cihlovou budovu, je nutné o ni přiměřeně pečovat. V každém případě se obraťte na profesionály, kteří mají dlouholeté zkušenosti a kvalitní technické zázemí. Neoborným čištěním fasád můžete povrch nenávratně poškodit. Tým HousePro.

Zkontrolujte stav Vaší střechy!

12.7.2017

Nenechte to dojít tak daleko, abyste museli utrácet peníze za novou střešní krytinu, protože mnohdy stačí střechu pouze vyčistit! Zdarma posoudíme stav Vaší střechy a navrhneme řešení. Také pro Vás zpracujeme zcela zdarma cenovou nabídku.

Provádíme čistění betonových tašek KM beta, čištění eternitových střech, čištění tašek Bramac, čištění šindelových střech, čištění plechových střech, případně jakýchkoliv střešních krytin. Kontaktujte nás! Tým HousePro :-)


Mytí fasády rodinného domu - poradíme si i se silně znečištěnou fasádou !!!

10.6.2017

Mytí fasády rodinného domu - 17 let stará zateplená fasáda, tentokrát na Slovensku. Podařilo se! Tým HousePro :-)


Mytí fasády panelového domu Plzeň

10.6.2017

V Plzni skvělé pivo vaří a čistým fasádám se tam také daří :-) 

Mytí fasády panelového domu, hydrofobní ochrana a prevence proti plísní - celková plocha 1 496 m2 - hotovo za dva dny. Tým HousePro  :-)


Mytí fasády panelového domu Most - 10 000 m2 - rekord!!!

1.6.2017

Rekord pokořen!!! Mytí fasády panelového domu v Mostu - 10 000 m2 za 5 dnů. Do akce jsme nasadili 6 pracovních plošin a 10 odborných zaměstnanců. I zakázky takového rozsahu zvládáme bravůrně. Práce byla odvedena kvalitně, vše dopředu naplánováno a nakonec vše dobře dopadlo - klient byl spokojený, práce předány dle sjednaného termínu a tým HousePro míří spokojeně na další zakázku.


Den dětí s HousePro

31.5.2017

Jsme rádi, když můžeme udělat něco pro naše nejmenší. Stali jsme se hrdými sponzory Dětského dne, který se konal v Ostravě. Všichni si to moc užili a to nás těší. Tým HousePro :-)


Mytí fasády panelového domu Frýdek-Místek

30.5.2017

Mytí fasády, prevence proti plísní, hydrofobní ochrana - 650 m2. Zakázku jsme realizovali za jeden den. Tým HousePro :-)


Mytí fasády panelového domu Boskovice

20.5.2017

Krásné počasí, krásné Boskovice! Mytí fasády panelového domu, prevence proti plísní a hydrofobní ochrana - celkem 610 m2, hotovo za jeden den, to je radost! Tým HousePro :-)


Mytí fasády panelového domu Soběslav

16.5.2017

V Soběslavi jsme tento měsíc provedli mytí fasády panelového domu o výměře 630 m2. Mytí fasády, prevence proti plísní a hydrofobní ochrana - všechny technologické postupy jsme zvládli za dva dny. 


Mytí fasády panelového domu Praha-Chodov

11.5.2017

Neuvěřitelné! 12 pater, 3 vchody - hotovo za 3 dny, a to díky našemu skvělému týmu, technice a zkušenostem. Na této zakázce jsme prováděli mytí fasády panelového domu, prevenci proti plísni a hydrofobní ochranu.


Mytí a nátěr fasády rodinného domu - Praha-Zličín

9.5.2017

V Praze Zličíně jsme úspěšně umyli a natřeli rodinný dům. O výsledku se můžete přesvědčit na přiložených fotografiích. Tým HousePro.


Mytí fasády panelového domu Tišnov

24.4.2017

Další zakázka je z krásného moravského městečka - Tišnova, kde jsme prováděli mytí fasády panelového domu, prevenci proti plísni a hydrofobní ochranu na celkové ploše 1100 m2.


Mytí fasády rodinných domů - Ostrava

24.4.2017

Jsme specialisté nejen na mytí fasád panelových domů, ale mezi naše časté klienty patří také rodinné domy. V této oblasti máme dlouholeté zkušenosti a díky našemu zázemí a technologickým postupům Vám zajistíme nejvyšší kvalitu za přijatelnou cenu. Zakázka mytí fasády rodinného domu je z Ostravy, kde jsme prováděli mytí fasády, prevenci proti plísní a hydrofobní ochranu.


Mytí fasády panelového domu Ostrava

19.4.2017

Je nám ctí, že se můžeme podílet na boji za čistou Ostravu tím, že provádíme mytí fasád panelových domů. Není to jen o hezkém, čistém vzhledu rodinných nebo panelových domů, ale také o zdraví jejich obyvatel. Protože jedině čistý dům, zbavený plísní, spor a nečistot, může poskytnout zdravý a bezpečný domov. 

Zakázka je z Ostravy-Poruby, kde jsme provedli mytí fasády, prevenci proti plísní a hydrofobní ochranu, a to na 635 m2. Všechny práce jsme zvládli za 2 dny a obyvatelé domů jsou spokojeni s naší rychlostí a kvalitou. Tým HousePro míří na další zakázku, protože sezóna je v plném proudu! 


Mytí fasády panelového domu Břeclav

3.4.2017

13ti patrový panelový dům - 2500 m2 za 3 dny? S naší technikou a týmem profesionálů jsme to zvládli na jedničku! Další zakázka je z Břeclavi, kde jsme prováděli mytí fasády panelového domu, prevenci proti plísní a hydrofobní ochranu. Tým HousePro :-)


Mytí fasády, nátěr fasády Brno

30.3.2017

Ať už jste bytový dům, rodinný domek nebo například hotel, jsme schopni umýt jakoukoliv fasádu. V Brně jsme tento týden umyli a natřeli fasádu Noemovy archy :-) Není to ale jen tak ledajaká Noemova archa, ale za tímto příznačným názvem se skrývá hotel v Brně. Při krásném počasí jsme umyli a provedli nátěr fasády o 750 m2 plochy. Váš tým HousePro :-)


Jaro je v plném proudu - čištění střechy rodinného domu

1.3.2017

Čištění střech rodinných domů patří mezi naše tradiční práce. V této oblasti máme dlouholeté zkušenosti a propracované technologické postupy, které Vám zajistí 100% výsledek. Kontaktujte nás! Cenová nabídka a posouzení stavu ZDARMA!


Sezóna zahájena!

1.3.2017

Mezi naše první zakázky v letošním roce patří nátěr fasády panelového domu v Ostravě.


Letošní tuhá zima se krutě podepisuje i na Vašich fasádách!!!

14.2.2017

Letošní tuhá zima se krutě podepisuje i na Vašich fasádách!!!
Raději ji překontrolujte, zda již není poškozená mikro prasklinkami. Pokud ano, neváhejte s opravou a nátěrem. V opačném případě může dojít k zatečení, zamrznutí a následnému odloupnutí fasády. Proto na nic nečekejte a mikropraskliny řešte včas! 


PVA EXPO PRAHA LETŇANY

11.2.2017

Všem návštěvníkům děkujeme za projevený zájem o naše služby a těšíme se na další akce! 


Jsme součástí Veletrhu Střechy Praha Letňany !!!! Stavte se za námi!

7.2.2017

Ve dnech od 9. do 11.2.2017 vystavujeme na veletrhu PVA EXPO PRAHA LETŇANY - střechy - izolace - dřevo - úspory energií - řemeslo - čištění povrchů, kde Vás rádi zasvětíme do našich technologií nebo jen poradíme. Najdete nás v hale č. 3. Těšíme se na Vás!

Více info zde: 

https://www.strechy-praha.cz/


Čištění fasády panelového domu v Brně

1.2.2017

Krátká vzpomínka na Brno, kde jsme v loňském roce provedli čištění fasády panelového domu o výměře 2500 m2, a to včetně prevence proti plísní. Práce proběhly během dvou dnů. Klient byl spokojen a to nás moc těší. 


Jsme součástí veletrhu Infotherma 2017

17.1.2017

Jsme součástí veletrhu Infotherma 2017, která se uskuteční ve dnech 23. - 26. ledna 2017 denně od 9.00 do 18.00 hod. na Výstavišti Černá louka Ostrava.
Téma výstavy je: VYTÁPĚNÍ, ÚSPORY ENERGIÍ A SMYSLUPLNÉ VYUŽÍVÁNÍ OBNOVITELNÝCH ZDROJŮ. Stavte se za námi, rádi zodpovíme Vaše dotazy. Tým HousePro
http://www.infotherma.cz/firmy/housepro-cz-2/


Čekáme na Vás ve FORU NOVÁ KAROLINA v Ostravě!!!

3.12.2016

Čekáme na Vás ve 2. patře FORA NOVÁ KAROLINA !!!
Rádi zodpovíme Vaše dotazy ohledně mytí nebo nátěru fasád, případně stavu Vaší střechy.

Konzultační hodiny pondělí až pátek: 9:00 - 11:00, 13:00 - 17:00, 18:00 - 20:00, sobota a neděle: 15:00 - 20:00 

Těšíme se na Vás! Tým HousePro


Mytí fasád Praha - budova Commerzbank - říjen 2016

13.11.2016

Další zakázka je z Prahy. Tentokrát jsme prováděli mytí fasád na komerční budově Commerzbank. 


Napsali o nás...

16.10.2016

Podívejte se na zajímavý článek, ve kterém je zmiňovaná naše firma.

Omítka domu: Jak ji zbavit plísní a lišejníků? Víme to!

Mytí a nátěr fasády panelového domu - Otrokovice

2.10.2016

Co říkáte na variaci barev, kterou jsme použili na zakázce mytí a nátěr fasády v Otrokovicích? Nám se moc líbí... 1600 m2 při krásném, slunném počasí - to je radost a skvělý výsledek. 


Mytí a nátěr fasády panelového domu - Varnsdorf

28.9.2016

Do Varnsdorfu se rádi vracíme! Další zakázka, mytí a nátěr fasády panelového domu, nás potěšila. 1700 m2 jsme zvládli za 5 dnů bez lešení. Provedli jsme mytí fasády, penetraci a 2 x nátěr fasády. Na co ještě čekáte? Kontaktujte nás a my pro Vás zpracujeme cenovou nabídku ZDARMA !!!


Mytí fasády panelového domu Praha

26.9.2016

Mytí fasády panelového domu domu Praha - 2800 m2 - hotovo za dva dny!!! Mytí fasády, prevence proti plísní, hydrofobizační impregnace.

Kontakujte nás! Cenová nabídka ZDARMA!


Mytí fasády Ostrava - Bernie´s club Stodolní ulice

31.8.2016

Další zakázka je z nejslavnější ulice Ostravy - Stodolní. Tentokrát jsme myli fasádu a okna nově vznikající restaurace v prvním patře. Mytí fasád Ostrava - jedině HousePro :-) Cenová nabídka ZDARMA !!!


Čištění zámkové dlažby Praha

30.8.2016

Čištění zámkové dlažby provádíme v rámci celé ČR. Dlažby čistíme od mechů, řas, lišejníků, organických a atmosférických nečistot. Čištění zámkové dlažby provádíme za pomoci vysokotlakových čistících strojů. Kontaktujte nás! Cenová nabídka zdarma! 


Mytí fasády panelového domu Praha-Prosek

19.8.2016

Mytí fásády panelového domu Praha Prosek je naší další  úspěšnou zakázkou, kterou jsme zvládli za jeden den. Počasí nám přálo. Realizovali jsme 1000 m2, a to mytí fasády, prevenci proti novotvorbě řas a hydrofodni ochranu. 


Mytí fasády panelového domu Varnsdorf

18.8.2016

Mytí fasády včetně prevence proti plísni panelového domu Varnsdorf. Naše další úspěšná zakázka je tentokrát ze severu Čech. Realizovali jsme celkem 1500 m2. Práce proběhly rychle a za použití pracovní plošiny. 


Mytí fasády Vyškov

15.8.2016

Mytí fasád - další zakázka je z Vyškova. Opět rychle, kvalitně a vše podle plánu. Při realizaci využíváme vlastní pracovní plošiny, cenová nabídka ZDARMA!!! Kontaktujte nás !!!


Čištění a nátěr plechové střechy rodinného domu

14.8.2016

Čištění střech, nátěr střech !!! Potřebujete novou střechu, ale chybí Vám finance? Nevadí, Vaši starou plechovou střechu vyčistíme, opravíme, provedeme kvalitní nátěr, a to za SUPER cenu! Kontaktujte nás, cenovou nabídku zpracujeme ZDARMA !!!


Čištění a nátěr plechové střechy rodinného domu

11.8.2016

Čištění a nátěr plechové střechy rodinného domu provádíme rychle, precizně a za nejlepší cenu na trhu! ZDARMA Vám zpracujeme cenovou nabídku a posoudíme stav. Kontaktujte nás!


Čištění a nátěr eternitové střechy rodinného domu

10.8.2016

Čištění střech, nátěr střech - provádíme rychle, precizně a za nejlepší cenu na trhu. Další zakázka - čištění a nátěr střechy rodinného domu - je toho důkazem. Přesvědčte se sami! Cenová nabídka ZDARMA !!!


Mytí fasády panelového domu Praha

27.7.2016

Mytí fasády panelového domu - Praha. Mytí fasády, nátěr fasády - 2800 m2. Realizace červenec 2016.


Mytí fasád Brno

23.6.2016

Mytí fasády domu v Brně o celkové ploše 750 m2 jsme zvládli rychle a kvalitně i přesto, že plocha byla náročnější (složitější struktura). 


Mytí fasády panelového domu Praha-Prosek

22.6.2016

3800 m2 za 2 dny? Proč ne! Pro nás je to výzva. Další velká zakázka je z Prahy - mytí fasády panelového domu, prevence proti plísní a hydrofobní ochrana. Klient spokojen. Práce proběhly hladce a dle plánu.


Mytí fasád Brno - 13ti patrový dům

21.6.2016

Příliš vysoký dům? Nevadí, porádíme si i v případě výškových budov. Za pomocí horolezce a horolezecké výstroje umyjeme i plochy, kam nedosáhne pracovní plošina. Zakázka je z Brna, kde jsme umyli 13ti patrový panelový dům o celkové ploše 475 m2. 


Mytí fasády panelového domu Praha

31.5.2016

Mytí fasád, nátěr fasád !!! Další velká zakázka je z Prahy 10. Mytí fasády panelového domu včetně nátěru jsme provedi za 12 dní, opět bez lešení. Klient spokojen. Celková plocha: 4200 m2


Mytí fasády panelového domu Praha-Radotín

29.4.2016

Mytí fasády, prevence proti plísní a hydrofobní ochrana - zakázka z Prahy-Radotína. Celkovou plochu 1750 m2 jsme realizovali za 2 dny. Opět jsme do akce nasadili pracovní plošiny a veškeré práce proběhly bez komplikací a ve sjednaném termínu.


Mytí fasády domu v Praze

28.4.2016

Další zakázka je z Prahy. Mytí fasády, prevenci proti plísní a hydrofobní ochranu jsme zvládli za jeden den. 600 m2 plochy - bez lešení!


Mytí plechové fasády výrobní haly v Karviné

26.4.2016

Mytí plechové fasády výrobní haly společnosti Mölnlycke Health Care v Karviné bylo pro nás výzvou. Vše jsme museli stihnout za jeden den, a to v sobotu. Požadavek klienta, mytí fasády, jsme splnili na výbornou. Práci jsme stihli s nasazením 5 pracovních plošin a 10 mycích strojů ke vší spokojenosti klienta, ať už co se týče rychlosti, tak i kvality provedené práce.


Oprava fasády, mytí a nátěr

25.4.2016

V Chebu jsme si poradili s opravou fasády poškouzenou živelnou pohromou - kroupy. Také jsme provedli mytí fasády a nátěr fasády.


Mytí fasád, prevence proti plísní a hydrofobní impregnace - Orlová

21.4.2016

Počasí nám přeje, další zakázka je z Orlové, kde jsme provedli mytí fasády panelového domu, prevenci proti plísní a hydrofobní impregnaci. Celková plocha 750 m2 - za jeden den realizace.


Mytí fasády panelového domu Cheb

19.4.2016

Další zakázka - mytí fasády panelového domu - opět Cheb - 3500 m2 za 3 dny. Klient maximálně spokojen s rychlostí a kvalitou provedené práce. Veškeré práce jsme provedli bez lešení.


Mytí fasád, nátěr fasád Cheb

18.4.2016

Další zakázka je opět z Chebu. Celková plocha 441 m2 byla hotová za 3 dny. Veškeré práce provádíme bez lešení !!!


Mytí fasády, prevence proti plísní a hydrofobní ochrana - Bohuslavice - duben 2016

18.4.2016

Zakázka pro stavební společnost STABOS, a to mytí fasád, prevence proti plísní a hydrofobní ochrana.


Mytí fasád, nátěr fasád Cheb

17.4.2016

Mytí fasád včetně nátěru jsme zvládli za 3 dny. Celková plocha: 860 m2.


Nátěr fasád - Německá rep.

13.4.2016

Další zakázka je tentokrát z Německé republiky. Nátěr fasády jsme zvládli opět za jeden jediný den. Naší prioritou je spokojený klient, proto se vždy snažíme vyjít maximálně vstříc jeho požadavkům. Nátěr fasády provádíme osvědčenýni, kvalitními prostředky, které mají dlouhou životnost a odolnost. 


Čištění dlažby Praha

17.3.2016

V rámci naší činnosti provádíme také čištění dlažby. Fotky jsou z poslední zakázky - Pařížská ulice v Praze - nová prodejna autosalonu Rolls-Royce.


Mytí fasád Ostrava

17.3.2016

Počasí nám přeje, slunce svítí a mytí fasád se daří! Další zakázka je opět z Ostravy-Poruby. Mytí fasády panelového domu o celkové výměře 1780 m2 jsme zvládli za 2 dny. Jednalo se o mytí fasády panelového domu, prevence proti plísní a hydrofobní ochrana fasády. 


Flora Olomouc

9.3.2016

Od 31.3. do 4.4.2016 nás naleznete na výstavišti Flora Olomouc (venkovní plocha za pavilonem A naproti východu), kde budeme prezentovat naše služby. Budeme rádi, když se za námi zastavíte! 


Mytí fasád po celé České republice

9.3.2016

Dojedeme kamkoliv v rámci celé České republiky - další zakázka je z Velkého Meziříčí. Mytí fasády a prevence proti plísní - celkem 467 m2 plochy.


Mytí fasád Praha

8.3.2016

Další významná zakázka - Velvyslanectví Republiky Kazachstán v Praze

Velice nás potěšilo, že nás oslovilo velvyslanectví s poptávkou na mytí fasády. Samotné mytí fasády proběhlo velice rychle, a to za jeden den. 

Mytí fasády o celkové ploše 860 m2.


Mytí fasád Ostrava

2.3.2016

Právě jsme dokončili další zakázku, a to v Ostravě. Jednalo se o mytí fasády panelového domu a prevenci proti plísní. I přes nepříznivé povětrnostní vlivy jsme zvládli celkovou plochu o výměře 1389 m2 realizovat za dva dny.


Jak vybrat správného dodavatele pro mytí fasád?

20.2.2016

1. Vyžádejte si reference - kontakty na odpovědné osoby, které přímo dozorují stavby
2. Odbornost firmy včetně samotné prezentace - vyžádejte si certifikáty, znalecké posudky a takto ověřte profesionalitu dodavatele
3. Technické zázemí - výhodou jsou vlastní pracovní stroje včetně plošin
4. Dlouholeté zkušenosti ... jsou jistě výhodou
5. Počet zaměstnanců - preferovat firmu s větším počtem zaměstnanců
6. Technologický proces - pozor na používání horké vody a příliš velkého tlaku, mohou poškodit fasádu
7. Schopnost firmy pracovat za každého počasí
8. Denní pracovní výkon - naši zaměstnanci jsou schopni umýt 1000 až 2000 m2 denně, vlastníme 12 profi tlakovych strojů
9. Pevně stanovená smluvní cena, která by měla vycházet z cenové nabídky a neměla by být svévolně navyšována
10. Zpracování cenové nabídky zdarma včetně zpracování znaleckého posudku stavu Vaší fasády také zdarma!

Mytí fasád Veselí nad Moravou - únor 2016

11.2.2016

Sezóna 2016 úspěšně zahájena!

Mytí fasády panelového domu Veselí nad Moravou jsme zvládli za 2 dny (2850 m2 plochy), a to s nasazením 5 pracovních plošin. Likvidace plísní a řas hned první den, druhý den byla provedena prevence proti plísní a řasám s hydrofobní ochranou na 5 let. 


Novinky

Nátěr panelového domu ve Strážnici se zárukou 12 let

30.3.2020

čištění, nátěr, záruka až 14 let
více informací


STÁLE PRACUJEME!

26.3.2020

mytí fasád, nátěr fasád, čištění střechy, nátěr střechy, čištění zámkové dlažby
více informací


Dalších 1 800 m2 nátěru fasády v Českých Budějovicích

10.10.2019

nátěr, čištění, 12letá záruka
více informací


Daniel Menšík

 • 800 888 802
  INFOLINKA ZDARMA

Naše pobočky

 • 776 102 175
  Severní Morava
 • 734 232 688
  Jižní Morava
 • 605 566 355
  Čechy
 • 777 500 591
  Jižní Čechy

Kontaktujte nás

Informace o zpracování osobních údajů

Volejte ZDARMA na infolinku 800 888 802